Diyet Bant

Diyet bant üzerine öğrenmek istediğiniz herşeye sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde detaylarını anlattığımız bu bilgiler sayesinde aradığınız konuda yeterince bilgi sahibi olacaksınız.

Diyet bant sayfamızı okuyarak;

  1. Diyet bant hakkındaki tüm soruların cevabını burada bulacaksınız.
  2. Diyet bant için yazılan yorumları okuyabilirsiniz.
  3. Diyet bant deneyimlerinizi siz de diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz.

[ diyet bant, diyet bant siparişi, diyet bant yorumları ]

Flowing Slim Göbek Zayıflama Bandı Nedir ?

Flowing Slim, mide ve sindirim sistemine etki eden, gündüz tüketilen yiyecekleri ve biriken yağları ayrıştırarak vücuttan atılımını sağlaması amacıyla üretilmiştir.

Flowing Slimin diğerlerinden farkı; Geceleri, uyku esnasında kullanılmasıdır. Metabolizmanızın hızlanmasına olanak tanıyan Flowing Slim kilo vermenizi sağlarken, uykuda kullanıldığı için de yorgunluk hissetmemiş olursunuz.Diyet Bant

Arayışları metabolizmanın en yavaş olduğu anlarda metabolizma hızını artıracak bir yöntem üzerineydi. Uykudayken ilaç içme, jel sürme ya da hareket etme yapılmayacağı için yapılacak ürünün bedene sürekli bir temas halinde olması gerekiyordu.

Uzun uğraşlar ve deneyler sonucunda uyurken metabolizmayı hızlandırarak kilo kaybına yardımcı yeni bir ürün geliştirdiler, Flowing Slimi ürettiler.

Faydaları

Günümüzün en büyük sorunlarının başında gelen Obezite tüm dünya ülkeleri için tehlike yaratmakta. Teknolojinin getirdiği kolaylıklar, fast food ürünler, GDO'lu ve hormonlu besinler, ayaküstü beslenme gibi sebepler şişmanlığın hızla artmasına yol açıyor.

Özellikle bayanlar tarafından bilinçsiz diyetler, aç kalarak zayıflama gibi sağlığa zarar veren yöntemleri uyguluyorlar. Çok etkili olmayan bu yöntemler, başta şeker ve kalp damar hastalıkları olmak üzere, birçok sağlık sorununu da beraberinde getiriyor.

Fazla kilolar konusunda endişe duyan Dünya Sağlık Örgütleri bu duruma dur demek için sürekli çalışmalar yapıyor. Daha önceleri bulunan çözümlerin başında zayıflatıcı kapsüller gelmekteydi. Fakat kapsüllerin gün içinde tüketilen yiyeceklerle beraber kullanıyor olmasından dolayı yeterli sonuç alınamıyordu.

Bu durumu göz önüne alan bilim adamları ve diyetisyenlerin senelerdir uğraştığı konu gece, uykuda kilo verme arayışıydı.

Tüketilmiş gıdalarda bulunan yağların ayrıştırılması sonucu vücuttan atılmasını sağlar, kilo oluşumunu engeller ve incelmenize sağlar. Gece kullanılmak üzere geliştirilmiş yeni nesil bir üründür.

Flowing Slim, Amerikan bilim adamlarınca uzun uğraşılar sonucu ortaya çıkmış diğer ürünlerin aksine daha güvenli ve kullanımı daha kolay kullanılması açısından kendini kanıtlamış güvenli bir üründür.

Uluslararası geçerliliği kanıtlanmış olan ABD Gıda ve İlaç Dairesi (The U S. Food and Drug Administration)FDA ,CE, ISO9000 sertifikalarına sahiptir ve onay almak için 28 ayrı testten geçmiştir.

Flowing Slim İçeriği Diyet Bant

Ginseng, Elaterin,Honeysuckle, Aloe Vera,Fiveleaf,Gynostemma Herb,Semen Cassiae,Torae,Folium Nelumbinis,Barbaray Wolfberry Fruit

Ginseng: Büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. 6-8 yaşındaki bitkilerin köklerinin çapı 10 santimetreyi bulmakta olup, beyaz veya kırmızı renklidir. Bitkinin yaşlı etli ve çatallı kökleri, ilaç olarak kullanıldığından, Çin, Japonya, Kore gibi Uzakdoğu ülkelerinde yabani olarak bulunmasının yanı sıra, kültürü (yetiştirilmesi) de yapılmaktadır.

Honeysuckle: Tıbbi sarısabır (Aloe vera), Asphodelaceae familyasından tıbbi amaçlarla kullanılan bir sarısabır türü. Yaprak, iki bölümden, meydana gelmiştir. Müshil olarak kullanılan ve antrakinonlar adı verilen maddeleri içeren yeşil kabuk bölümü ve Aloe jeli olarak adlandırılan müsilaj bölümü.

Semen Cassiae: Doğada biraz soğuk, lehine, tuzlu, acı, tatlı, karaciğer ve kalın bağırsak kanalları üzerinde etki. Nemli kalitesi, lezzeti ve bitkinin soğuk özelliği ısı temizlemek ve karaciğer yangın, Yin besleyen, vizyon geliştirmek ve ısı ve besleyici kalın bağırsak temizleyerek bağırsakları yatıştırır. Bu nedenle, bu bitki Yin ve bağırsak kuruluk nedeniyle kabızlık eksikliğine bağlı bulanıklık, karaciğer-yangına neden konjonktival konjesyon tedavisi için kullanılır.

Flowing Slim Kullanımı

  • Uygulanacak göbek bölgesi çevresini ılık su ile temizleyip havlu yardımı ile kurulayın. 
  • Paketi açın ve Flowing Slimi kapsayan kağıdı çıkarın.
  • Doğrudan göbek veya Guan-yuan noktası üzerine bandı uygulayın. 
  • Flowing Slim 12 saat kalmalı. 
  • Kullandıktan sonra bandı çıkartın 12 saat sonra,yeni bir bant kullanın. 
  • Bandı çıkardıktan sonra uygulanan alanını temizlemek için ılık su kullanın. 
  • 28 gün boyunca Flowin Slimi kullanmaya devam edin ya da istenilen sonucu elde edene kadar.

Flowing Slim'i Erkeklerde Kullanıyor!

Mıknatıslı Göbek Eritme Bandı, erkeklerinde rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Göbek bölgesinin herhangi bir bölgesinde oluşan bölgesel yağlanma, göğüs büyümesi, sarkma ve çatlak gibi cilt problemlerinde erkek kullanıcılarımız da etkili sonuç almaktadır.

Diyet Bant

Diyet bant hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Flowing Slim  |  Slimm Fitt  |  Kullanımı  |  Neden Biz ?  |  Kullanıcı Yorumları  |  Sipariş  |  İletişim  |  Biz Arayalım  |  Sitemap
Copyright © 2011 gobekzayiflamabandi.org - Bütün hakkı saklıdır.
Diyet Bant - Online Destek Hatt�

Web TasarımPendik Web Tasarım

Hd Film Sitesi

Adıyaman Tütünü

sport flooring polyurethane adhesive sport top coat


Beyaz Eşya Servisi Beyaz Eşya Servisi Beyaz Eşya Servisi Demir Döküm